Pronájem bytu 2+kk • 72 m² bez realitkyNovákových, Praha - Libeň
Novákových, Praha - LibeňVybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 4 m²Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 28 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k dlouhodobému pronájmu světlý a kompletně vybavený mezonetový byt 2+kk (+ pracovna a šatna) o rozloze 72 m², který se nachází v cihlové budově ve velmi dobrém stavu jen 2min chůze od metra Palmovka. Byt je velmi tichý, nachází se ve 3. a 4. patře s okny do vnitrobloku, v domě je k dispozici výtah. Interiér bytu je navržen tak, aby splnil požadavky na komfort a funkčnost, a je ideální volbou pro jednotlivce či pár, kteří hledají samostatné bydlení bez spolubydlení.
Součástí bytu je i garážové stání, které významně zvyšuje komfort celého bydlení. Dále je k dispozici sklep o rozloze 4 m².
Pro další informace je možné mě kontaktovat prostřednictvím zpráv na této platformě.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Do 10 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 3. podlaží z 3 |
| Číslo inzerátu | 1005653 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 72 m² |
| Dostupné od | 14. 9. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vytápění | Plynové |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 395,83 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 4 m² | |
| Garáž | |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?