Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPraha

(1 401 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuGerstelova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 35 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 6 m² • Sklep 4 m²

20 000 Kč + 3 500 Kč(571 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuKytlická, Praha - Prosek

• 2+kk
  • 50 m²

Vybaveno • Parkování • Balkón 5 m² • Sklep 4 m²

23 000 Kč + 5 000 Kč(460 Kč / m²)

O2Advertisement

Nový

Pronájem bytuHábova, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 50 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 5 m²

22 000 Kč + 4 779 Kč(440 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuKobrova, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 80 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 7 m² • Terasa 38 m²

29 900 Kč + 15 888 Kč(374 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuSpolupráce, Praha - Nusle

• 2+1
  • 52 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2 m² • Sklep 2 m²

20 000 Kč + 4 400 Kč(385 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuKudrnova, Praha - Motol

• 1+kk
  • 33 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 6 m²

19 000 Kč + 3 500 Kč(576 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuTomkova, Praha - Smíchov

• 1+1
  • 63 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 8 m²

21 000 Kč + 3 500 Kč(333 Kč / m²)