Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha1+kk

(278 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuTočitá , Praha - Krč

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 4 m²

16 000 Kč + 4 900 Kč(444 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNurmiho, Praha - Hostivař

• 1+kk
  • 33 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²

18 700 Kč + 3 250 Kč(567 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPešlova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 30 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2,21 m² • Sklep 1,78 m²

15 000 Kč + 4 500 Kč(500 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuGercenova, Praha - Hostivař

• 1+kk
  • 20 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 4 m² • Sklep 2 m²

15 000 Kč + 2 000 Kč(750 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m²

21 900 Kč + 2 700 Kč(608 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²

22 500 Kč + 3 200 Kč(625 Kč / m²)