Pronájem bytuOktábcových, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 32 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
17 990 Kč(562 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(275 nemovitostí)
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
MHD 5 minut pěšky • Parkování
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Balkón 3 m²