Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha1+kk

(275 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuGercenova, Praha - Hostivař

• 1+kk
  • 20 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 4 m² • Sklep 2 m²

15 000 Kč + 2 000 Kč(750 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m²

21 900 Kč + 2 700 Kč(608 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²

22 500 Kč + 3 200 Kč(625 Kč / m²)

Pronájem bytuChorošová, Praha - Pitkovice

• 1+kk
  • 38 m²

MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 60 m²

20 000 Kč + 4 000 Kč(526 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuU Továren, Praha - Hostivař

• 1+kk
  • 31 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 6 m² • Sklep 6 m²

14 500 Kč + 4 000 Kč(468 Kč / m²)