Pronájem bytuHostýnská, Praha - Malešice
- 2+1
- 51 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 3,5 m² • Sklep 5 m²
21 850 Kč + 5 400 Kč(428 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(98 nemovitostí)
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 3,5 m² • Sklep 5 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
Balkón 2 m² • Sklep 1 m²
Částečně vybaveno • Terasa 10 m²
Vybaveno
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
MHD 2 minuty pěšky
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 6 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
MHD 1 minuta pěšky • Výtah
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
Vybaveno • Parkování
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno