Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+1

(98 nemovitostí)

O2Advertisement

Pronájem bytuTolstého, Praha - Vršovice

• 2+1
  • 85 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2 m² • Sklep 3 m²

29 000 Kč + 6 800 Kč(341 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuVáclavská, Praha - Nové Město

• 2+1
  • 68 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 6 m² • Sklep 2 m²

26 500 Kč + 5 000 Kč(390 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPod Sokolovnou, Praha - Nusle

• 2+1
  • 58 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2 m² • Sklep 6 m²

19 500 Kč + 5 800 Kč(336 Kč / m²)

Pronájem bytuBeskydská, Praha - Kunratice

• 2+1
  • 65 m²

MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 10 m²

21 000 Kč + 5 000 Kč(323 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuDubnova, Praha - Háje

• 2+1
  • 53 m²

Vybaveno • Výtah • Balkón 5 m² • Sklep 2 m²

18 000 Kč + 6 500 Kč(340 Kč / m²)