Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(414 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 52 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,4 m² • Sklep 2 m²

24 500 Kč + 5 865 Kč(471 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuNa Vidouli, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 46 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Garáž • Sklep 3,1 m²

25 000 Kč + 4 800 Kč(543 Kč / m²)

Pronájem bytuKarla Engliše, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 60 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m² • Terasa 5 m²

27 800 Kč + 3 700 Kč(463 Kč / m²)

Pronájem bytuGrafická, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 61 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 5 m² • Sklep 6 m²

29 000 Kč + 6 000 Kč(475 Kč / m²)

Pronájem bytuSinkulova, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 62 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž

26 000 Kč + 6 000 Kč(419 Kč / m²)