Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(414 nemovitostí)

Pronájem bytuChvalova, Praha - Žižkov

• 2+kk
  • 45 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 5 m²

28 000 Kč + 1 Kč(622 Kč / m²)

Rezervováno

Pronájem bytuBlažimská, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 5 m²

23 900 Kč + 4 800 Kč(478 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuNa Zlatě, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 58 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 2 m² • Lodžie 3,5 m²

26 000 Kč + 4 500 Kč(448 Kč / m²)

Rezervováno

Pronájem bytuBrdičkova, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 43 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování

18 000 Kč + 3 500 Kč(419 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuK Netlukám, Praha - Uhříněves

• 2+kk
  • 56 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 2 m² • Lodžie 4 m²

21 000 Kč + 5 000 Kč(375 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuBrdlíkova, Praha - Motol

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 5 m² • Lodžie 6 m²

22 000 Kč + 1 000 Kč(440 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMístecká, Praha - Letňany

• 2+kk
  • 46 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 5 m²

22 000 Kč + 2 100 Kč(478 Kč / m²)

Rezervováno

Pronájem bytuNovákových, Praha - Libeň

• 2+kk
  • 45 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m² • Terasa 30 m²

24 500 Kč + 4 037 Kč(544 Kč / m²)