Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha3+kk

(123 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNaskové, Praha - Košíře

• 3+kk
  • 83 m²

Vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 28 m²

47 000 Kč + 9 500 Kč(566 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuKryštofova, Praha - Háje

• 3+kk
  • 61 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1,5 m² • Lodžie 4,4 m²

23 000 Kč + 7 500 Kč(377 Kč / m²)

Pronájem bytuLaudonova, Praha - Štěrboholy

• 3+kk
  • 139 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Terasa 48 m²

32 900 Kč + 7 500 Kč(237 Kč / m²)

Pronájem bytuBajkalská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 78 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 3 m² • Sklep 5 m² • Lodžie 3 m²

23 000 Kč + 7 000 Kč(295 Kč / m²)

Pronájem bytuNa Křivce, Praha - Michle

• 3+kk
  • 91 m²

MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 4,9 m² • Sklep 5 m²

28 500 Kč + 2 600 Kč(313 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuGrafická, Praha - Smíchov

• 3+kk
  • 92 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 6 m² • Terasa 11 m²

40 000 Kč + 10 000 Kč(435 Kč / m²)