Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha3+kk

(123 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuSkřivanská, Praha - Malešice

• 3+kk
  • 54 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²

24 000 Kč + 5 000 Kč(444 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuSochařská, Praha - Bubeneč

• 3+kk
  • 85 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2 m²

36 000 Kč + 2 001 Kč(424 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuU Jezerky, Praha - Nusle

• 3+kk
  • 87 m²

Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 7,4 m²

42 000 Kč + 4 500 Kč(483 Kč / m²)

Pronájem bytuVánková, Praha - Čimice

• 3+kk
  • 85 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 11,8 m² • Sklep 2 m²

25 000 Kč + 5 000 Kč(294 Kč / m²)

Pronájem bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 77 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 20 m²

29 990 Kč + 8 800 Kč(389 Kč / m²)

Pronájem bytuU Včely, Praha - Zbraslav

• 3+kk
  • 95 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Terasa 15 m²

29 500 Kč + 5 000 Kč(311 Kč / m²)