Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha3+kk

(123 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuU Pekařky, Praha - Libeň

• 3+kk
  • 78 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování

21 900 Kč + 4 900 Kč(281 Kč / m²)

O2Advertisement

Rezervováno

Pronájem bytuTanvaldská, Praha - Kobylisy

• 3+kk
  • 60 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 3,2 m² • Lodžie 3,4 m²

25 000 Kč + 5 050 Kč(417 Kč / m²)