Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha5+kk

(3 nemovitosti)

Pronájem bytuSulova, Praha - Zbraslav

• 5+kk
  • 146 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 30 m²

38 000 Kč + 6 500 Kč(260 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuLípová, Praha - Nové Město

• 5+kk
  • 184 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 1 m² • Terasa 18 m²

75 000 Kč(408 Kč / m²)

Pronájem bytuU Hranic, Praha - Strašnice

• 5+kk
  • 150 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 7 m² • Terasa 50 m²

50 000 Kč + 14 300 Kč(333 Kč / m²)