Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Břevnov
(9 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuSvojsíkova, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 41 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
19 000 Kč + 3 500 Kč(463 Kč / m²)
Pronájem bytuBělohorská, Praha - Břevnov
- 2+1
- 51 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
23 500 Kč + 3 500 Kč(461 Kč / m²)
Pronájem bytuŠlikova, Praha - Břevnov
- 1+1
- 42 m²
Vybaveno • Terasa 20 m²
19 000 Kč + 3 195 Kč(452 Kč / m²)
Pronájem bytuPolní, Praha - Břevnov
- 2+1
- 69 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
25 900 Kč + 4 650 Kč(375 Kč / m²)
Pronájem bytuNad Alejí, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 54 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
24 000 Kč + 4 500 Kč(444 Kč / m²)
Pronájem bytuChodecká, Praha - Břevnov
- 46 m²
MHD 6 minut pěšky • Vybaveno
30 068 Kč + 5 306 Kč(654 Kč / m²)
Pronájem bytuU Druhé baterie, Praha - Břevnov
- 63 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
31 526 € + 5 563 €(500 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.