Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaLetňany

(16 nemovitostí)

Pronájem bytuTupolevova, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 77 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 3,33 m² • Lodžie 9,23 m²

35 000 Kč + 6 540 Kč(455 Kč / m²)

Pronájem bytuMiroslava Hajna, Praha - Letňany

• 2+kk
  • 66 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 6 m²

24 500 Kč + 4 500 Kč(371 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMiroslava Hajna, Praha - Letňany

• 1+kk
  • 38 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2,7 m²

15 000 Kč + 6 000 Kč(395 Kč / m²)

Pronájem bytuŠkrábkových, Praha - Letňany

• 4+kk
  • 118 m²

MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 12 m² • Terasa 120 m²

34 000 Kč + 8 000 Kč(288 Kč / m²)

Pronájem bytuOstravská, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 75 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 6 m² • Lodžie 8,5 m²

28 500 Kč + 9 975 Kč(380 Kč / m²)