Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaVysočany

(68 nemovitostí)

Pronájem bytuU Elektry, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 53 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Lodžie 5 m²

23 000 Kč + 7 000 Kč(434 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 47 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 7,3 m² • Lodžie 6,5 m²

22 900 Kč + 4 500 Kč(487 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuGerstelova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 35 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 6,3 m² • Sklep 4,1 m²

18 990 Kč + 3 900 Kč(543 Kč / m²)

Pronájem bytuPod Harfou, Praha - Vysočany

• 4+1
  • 150 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 13,4 m² • Terasa 10 m²

44 900 Kč + 7 900 Kč(299 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPaříkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 55 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 6 m²

19 000 Kč + 8 000 Kč(345 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuSvatošových, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 60 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 4 m²

24 990 Kč + 5 853 Kč(417 Kč / m²)