Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Žižkov
(97 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 35 m²
MHD 6 minut pěšky • Výtah • Garáž • Sklep 8 m² • Terasa 8 m²
15 000 Kč + 5 081 Kč(429 Kč / m²)
Pronájem bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 32 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Lodžie 8 m²
15 000 Kč + 4 629 Kč(469 Kč / m²)
Pronájem bytuJeseniova, Praha - Žižkov
- 4+kk
- 117 m²
MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž
38 500 Kč(329 Kč / m²)
Pronájem bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 40 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
16 900 Kč(423 Kč / m²)
Pronájem bytuV Kapslovně, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 50 m²
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Výtah
25 000 Kč + 4 500 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuDalimilova, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 40 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
23 000 Kč + 1 500 Kč(575 Kč / m²)
Pronájem bytuChelčického, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 30 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
16 000 Kč + 5 100 Kč(533 Kč / m²)
Pronájem bytuOlšanská, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 37 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 4,5 m²
19 990 Kč + 4 774 Kč(540 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.