Pronájem bytuSevastopolská, Praha - Vršovice
- 35 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
42 793 Kč + 47 583 Kč(1 223 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(1 360 nemovitostí)
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
Výtah • Garáž • Sklep 8 m² • Terasa 5 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah