Pronájem bytuGorazdova, Praha - Nové Město
- 2+kk
- 47 m²
Částečně vybaveno
24 000 Kč + 2 950 Kč(511 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(4 276 nemovitostí)
Částečně vybaveno
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 2 m² • Terasa 5,8 m²
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno
Vybaveno • Parkování
Vybaveno • Výtah • Parkování
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m² • Lodžie 2 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
Částečně vybaveno
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m² • Lodžie 3 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Terasa 18,5 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 48 m² • Lodžie 4 m²
Částečně vybaveno • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Sklep 12 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 3 m²