Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 599 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuŠpindlerův Mlýn - Bedřichov v Krkonoších, Královéhradecký kraj
- 2+1
- 60 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 1,1 m² • Lodžie 3,1 m²
28 000 Kč + 4 877 Kč(467 Kč / m²)
Pronájem bytuLuže - Luže, Pardubický kraj
- 3+kk
- 70 m²
MHD 3 minuty autem • Vybaveno • Parkování
12 000 Kč + 3 300 Kč(171 Kč / m²)
Pronájem bytuK Sokolovně, Hradec Králové - Pouchov, Královéhradecký kraj
- 3+1
- 72 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
17 600 Kč + 4 650 Kč(244 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníVaníčkova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- Ostatní
- 68 m²
Vybaveno • Terasa 8 m²
7 140 Kč + 1 800 Kč(105 Kč / m²)
Pronájem bytuMíšovická, Praha - Zličín
- Garsoniéra
- 28 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž • Sklep 4 m²
16 900 Kč + 2 340 Kč(604 Kč / m²)
Pronájem bytuLipenská, Olomouc - Hodolany, Olomoucký kraj
- 1+kk
- 25 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 4 m²
9 000 Kč + 3 000 Kč(360 Kč / m²)
Pronájem bytuKarlovarská, Lubenec - Lubenec, Ústecký kraj
- 3+kk
- 61 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 6 m²
12 000 Kč + 3 000 Kč(197 Kč / m²)
Pronájem bytuAuf dem Brinke 16a, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 3+1
- 71 m²
MHD 8 minut pěšky • Parkování
570 € + 230 €(8 € / m²)
Pronájem bytuWorderberg 5 Wuppertal Uellendahl-Katernberg Nordrhein-Westfalen 42111
- 2+kk
- 152 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
1 500 €(10 € / m²)
Pronájem bytuHohenstaufenstr. 56 Pforzheim Pforzheim Baden-Württemberg 75177
- 2+1
- 68 m²
MHD 2 minuty pěšky
730 € + 210 €(11 € / m²)
Pronájem bytuBochum Höntrop Nordrhein-Westfalen 44869
- 3+kk
- 119 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
1 180 € + 390 €(10 € / m²)