Pronájem domu - SpolubydleníČejkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 5+kk
- 96 m²
- 8 m²
Částečně vybaveno • Terasa 8 m²
55 000 Kč + 12 000 Kč(573 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(5 nemovitostí)
Částečně vybaveno • Terasa 8 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 20 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 8 m² • Terasa 8 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž • Sklep 40 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 50 m² • Sklep 6 m² • Terasa 60 m² • Lodžie 50 m²
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.