Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Blesková rekonstrukceBlesková rekonstrukceBlesková rekonstrukce

Blesková rekonstrukce

Chcete si jen vybrat styl a za 3 měsíce přijít rovnou do hotového? S námi je to možné.

Kompletní rekonstrukce
Garantovaná fixní cena
Rychle, spolehlivě a bez starostí
Za 3 měsíce bydlíte
Nezávazně poptat rekonstrukci

Vyberte styl a rekonstrukce může začít

Zakládáme si na jednoduchosti

1) Vyberete styl, my vyřešíme vše okolo.
2) Nechte nám tu na sebe kontakt. Zavoláme vám a domluvíme podrobnosti
3) Potvrdíte svoji objednávku a my se rovnou pustíme do práce.
4) Do 3 měsíců bydlíte
Najdi

Vyberte styl a rekonstrukce může začít

Skandinávský
Skandinávský

9 fotografií

Severský styl – to jsou přírodní materiály, bílé a neutrální odstíny, vzdušnost a pohodlí. I přes zdánlivý minimalismus čistých linií tu vládne útulnost. A jaké bude vaše bydlení ve skandinávském stylu? Podobné jako na fotografiích, a přesto jedinečné. V novém interiéru se budete například procházet po kvalitní laminátové podlaze v dekoru pravého dřeva ve světlém odstínu nebo po velkoformátové dlažbě.
Industriální
Industriální

9 fotografií

Kov, beton, cihly, černá a šedá barva, výrazné osvětlení a funkční kusy nábytku. Industriální styl má v sobě atmosféru starých továren a průmyslových hal. A jaké bude právě vaše bydlení v industriálním stylu? Podobné jako na fotografiích, a přesto osobité a přizpůsobené vašemu prostoru. Můžete se těšit třeba na výrazné barvy nábytku a doplňků, či černé podomítkové koupelnové baterie.
Moderní
Moderní

9 fotografií

Nadčasový design si oblíbí nejen milovníci luxusu a umění. Moderní styl interiéru je často plný teplých zemitých odstínů a nevyhýbá se ani zlaté. A jaké bude právě vaše bydlení v moderním stylu? Podobné jako na fotografiích v galerii, a přesto unikátní. V moderních interiérech často používáme například vinylové podlahy v dřevěném dekoru. Velkou kuchyňskou linku vybavujeme kvalitními spotřebiči.

Podívejte se na realizované rekonstrukce

V galerii si můžete prohlédnout již hotové rekonstrukce v různých stylech.

Porovnání
Porovnání
Porovnání
Porovnání
Porovnání
Porovnání

Kolik to stojí?

Zaujali jsme vás?

Nechte nám tu na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Bleková rekonstrukce

Občas se nás ptáte

Rekonstrukce od A – Z. Kompletní rekonstrukce zahrnuje všechny práce od podlahy až po strop. Ano, včetně položení nové podlahové krytiny, vymalování zdí, rozvodů elektřiny a vody, nových obkladů… Součástí ceny je také kompletní vybavení interiéru nábytkem, bytovým textilem a dekoracemi. Proměna zkrátka zahrnuje vše, co je k pohodlnému bydlení třeba.

Chcete si jen vybrat styl a za 3 měsíce přijít rovnou do hotového? Za poptání nezaplatíte ani korunu.

Závaznou objednávku, uhrazenou zálohu a klíče od bytu. To je v zásadě vše.

Vy si jen vyberete jeden ze tří stylů, a to ostatní už necháte na nás. My si pak prostory zaměříme, připravíme návrh nového interiéru, naplánujeme postup prací, domluvíme řemeslníky, seženeme potřebné materiály a vyřešíme vše, co je třeba. Včetně finálního úklidu.

Ano. Co vám spočítá naše kalkulačka, to platí.

Výsledná cena je včetně DPH a zahrnuje vše od návrhu přes použité materiály a produkty až po práci a porekonstrukční úklid.

3 měsíce.

Tak dlouhá doba uplyne od chvíle, kdy nám zaplatíte zálohu, do okamžiku, kdy vás přivedeme do hotového interiéru. Řešení objednávky je běžně otázka jednoho týdne, ve kterém vše dohodneme. Naši řemeslníci se pak rovnou pustí do práce. Žádného prodlení kvůli jejich vytíženosti se tak rozhodně bát nemusíte.

Zakládáme si na kvalitě a designu za dobrou cenu. Seznam materiálů a produktů, které při rekonstrukci použijeme, navíc dostanete předem.

Materiály, nábytek, doplňky… Vše volíme tak, aby byly věci krásné, funkční a odolné. Prvky, se kterými pracujeme, jsou prověřené ve stovkách bytů. Nejedná se o nejlevnější produkty, které bývají nekvalitní, ale určitě vás ani nezruinují. Koupit drahou věc totiž není umění. Zato pořídit designový kousek, který vydrží roky, to už chce trochu zkušeností. A přesně ty my máme.

Samozřejmě.

Choďte, raďte, konzultujte a sledujte, jak vše postupuje. Jen počítejte s tím, že po většinu času bude byt jako po výbuchu. Tak už to ale při rekonstrukcích bývá. Bojiště, bojiště a najednou lup a kolem vás je krásný hotový interiér. A když byste pak chtěli tu krásu profesionálně zachytit, rádi vám byt za příplatek nafotíme.

Nevěřila jsem, že během tří měsíců bude náš nový byt kompletně zrekonstruován a budeme se moci stěhovat. Navíc za garantovanou fixní cenu. Šlo to opravdu rychle a bez starostí a náš sen se stal skutečností. Děkujeme!

Dana Meyer

Jsem opravdu překvapený, jak hladce a bez starostí celá rekonstrukce proběhla. Nečekal jsem, že je v dnešní době možné najít spolehlivou společnost, která vše stihne do smluveného termínu a dodrží i stanovený rozpočet.

Tomáš Pauer

1 / 0
Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google