Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Škrdlovice, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Škrdlovice, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Škrdlovice, Kraj Vysočina

Pronájem chaty, chalupy • 5 ložnic bez realitkyŠkrdlovice, Kraj Vysočina

Škrdlovice, Kraj Vysočina

rekreační dům za týden: léto 28.000 Kč, zima 17.500 Kč

Více informací


Pronájem Rekreačního domu Škrdlovice v oblasti Vysočina: 5 ložnic, celkem pro 2 až 10 osob.rekreační dům za týden: léto 28.000kč, zima 17.500kč. PŘIJEĎTE SI ODPOČINOUT A NAČERPAT ŽIVOTNÍ ENERGII. Chalupa Horní Martiňák se nachází v prostředí Žďárských vrchů na okraji obce Škrdlovice s kapacitou 2 až 10 osob a ubytováním ve dvoulůžkových pokojích. Jedná se o oplocený objekt s menším vlastním hřištěm, stolním tenisem, vířivkou, saunou, zastřešeným bazénem o rozměru 1.8 x 7.5 x 1.3 m který je v provozu většinou od začátku května do konce září.

Tato část vysočiny je vhodná pro turistiku a také velice dobré podmínky pro cykloturistiku díky desítkám kilometrů asfaltových cest okolní zalesněnou krajinou CHKO Žďárské vrchy. Nedaleký rybník Velké Dářko s vodní plochou 204 ha je vhodný pro plavání a vodní sporty jako je jachting, surfing, plavba na loďkách a šlapadlech. V zimním období jsou v místě dobré podmínky pro běžecké lyžování. Sjezdové lyžování v Novém Městě na Moravě, Svratce a Hlinsku v Čechách vzdálené vše přibližně 15 - 20 km. V obci je 3x restaurace a nedaleko od objektu tenisové hřiště s umělým povrchem a minigolf. 8 km vzdálený Žďár nad Sázavou nabízí několik zajímavostí např. muzeum knihy a písemnictví, poutní kostel na Zelené hoře zařazený mezi památky UNESCO, Modelové království Žďár - jedno z největších modelových kolejišť v ČR. Objekt je vhodný především pro rodiny s dětmi ale i zájemce o turistiku, cykloturistiku a nebo jen odpočinek například pro party seniorů.

Parametry nemovitosti

NázevHorní Martiňák
Ložnice5 ložnic
MěstoŠkrdlovice
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita2 až 10 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkaano

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.