Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Pozemek

Zobrazit všechny nabídky

Prodej pozemku • 842 m² bez realitkyRochlova, Vysoký Újezd u Berouna, Středočeský kraj

Rochlova, Vysoký Újezd u Berouna, Středočeský krajMHD 4 minuty autem
Cena7 590 000 Kč

Tato nemovitost již od 32 189 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,89 %.


Prodej stavebního pozemku. Tento krásný stavební pozemek o výměře 842 m² najdete v obci Vysoký Újezd kousek (10 min.) od Prahy (Zličín). Najdete v ní klid, přírodu a místo pro odpočinek. Jestli chcete uniknout ze života v Praze, kde se žije ve vysokém tempu a chcete trochu zpomalit, tak tohle je pro vás trefa do černého. Obec prošla v posledních letech značným rozvojem. Staví se zde rodinné domy a obec je již nyní velmi slušně připravená na nové obyvatele. Možná vás mile překvapí občanská vybavenost obce, protože ve Vysokém Újezdu je mateřská a základní škola, obecní úřad, obecní knihovna, obchod s potravinami, pobočka České pošty, autobusová zastávka, Albatross Golf Ressort a dvě špičkové restaurace.

Velkou přidanou hodnotou tohoto pozemku je téměř čtvercový půdorys, takže na něm, při splnění regulativu, můžete postavit dům dle Vašeho přání. Z těch nejdůležitějších podmínek je potřeba mít na paměti, že zastavěná plocha nesmí přesáhnout 30% z celkové výměry pozemku, maximální zastavěnost tedy může být 252 m². Můžete zde postavit dvoupodlažní rodinný dům s plochou nebo šikmou střechou do maximální výšky 9 m. Další jednoznačně přidanou hodnotou je jeho umístění na okraji výstavby. Za pozemkem se již neplánuje další výstavba, takže budete mít dostatek klidu a soukromí. V neposlední řadě stojí za zmínku, že pozemek má k dispozici veškeré inženýrské sítě jako voda, kanalizace, elektřina, plyn a optický kabel.

Pozemek je obklopen přírodou, což dozajista uvítají všichni nadšenci přírody a sportu. Nejenže budete mít z rodinného domu okouzlující výhled do krajiny na jižní stranu, ale také se zde nacházejí turistické a cyklo trasy, které Vás dovedou např. k hradu Karlštejn, lomu Velká nebo Malá Amerika, Bubovickým vodopádům nebo do Skanzenu Solvayovy Lomy.

V případě zájmu volejte na 777710160.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu789603
Dostupné od1. 7. 2023
Typ pozemkuStavební
Plocha 842
VlastnictvíOsobní

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 4 minuty autem

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDVysoký Újezd
🚘 1 265 m (4 min)
PoštaVysoký Újezd
🚘 1 352 m (5 min)
ObchodU Mlýna
🚘 5 102 m (9 min)
BankaČeská spořitelna, a.s., pobočka Dobřichovice
🚘 10 145 m (17 min)
RestauraceU Plže
🚘 5 121 m (9 min)
Lékárna
🚘 6 947 m (12 min)
ŠkolaZákladní škola a Mateřská škola Nučice
🚘 5 156 m (9 min)
Mateřská školaMŠ Nučice
🚘 5 102 m (9 min)
SportovištěTJ Sokol Nučice
🚘 4 712 m (8 min)
Hřiště
🚘 5 006 m (9 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.