Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 4+kk • 130 m² bez realitkyČihákova, Praha - Libeň

Čihákova, Praha - LibeňMHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
Měsíční nájemné29 000 Kč

+ Poplatky za služby2 000 Kč
+ Poplatky za energie4 000 Kč
+ Vratná kauce62 000 Kč


Nabízím Vám k pronájmu velmi pěkný a částečně vybavený půdní byt v cihlovém domě na rozhraní Libně a Vysočan. Bytová jednotka s dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 130 m2 se nachází v pátém patře.

Střešní okna jsou orientovaná do třech světových stran, díky tomu disponuje velkým množstvím denního světla. Výhodou tohoto bytu je dispozice s prostorným obývacím pokojem s kuchyní a 3 samostatnými ložnicemi. Byt má dostatek úložného prostoru řešeného přímo na míru tomuto atypickému prostoru. Byt je částečně vybavený, kuchyně je včetně elektrospotřebičů (lednice, myčka, el. trouba, indukční varná deska) a v bytě je také klimatizace. Dále je zde jídelní stůl s židlemi, rohová pohovka, pracovní kout, TV, piano. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny s vanou a vedle je samostatné wc.

Bydlení v této lokalitě má kompletní občanskou vybavenost. Metro a tramvajové spojení je doslova na dosah. Naleznete zde také bohatou nabídku restaurací a kaváren, nedaleko je obchodní galerie Harfa, supermarkety i malé obchůdky, lékárny, polikliniku Vysočany, školy, školky. V docházkové vzdálenosti od projektu se nachází víceúčelová O2 arena, která od roku 2008 slouží k pořádání jak sportovních, tak kulturních akcí. Dům, ve kterém se byt nachází, navazuje přímo na rozlehlý přírodní Park Podviní, který se rozprostírá kolem říčky Rokytky a nabízí spoustu možností pro volný čas.

Celkové zálohy za energie a služby cca. 4.000,-Kč/měsíc, za ostatní služby 2.000 Kč/měsíc. Byt je nekuřácký. Majitel upřednostňuje zájemce bez domácích mazlíčků. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi.

Při podpisu nájemní smlouvy zájemce složí vratnou kauci 58.000,-Kč, nájemné na aktuální měsíc (včetně záloh na služby).

I offer for rent a very nice and partially furnished attic apartment in a brick building on the border between Libn and Vysočany. The apartment unit with a layout of 3+kk and a floor area of 130 m2 is located on the fifth floor.

The skylights are oriented to three cardinal points, thanks to which it has a large amount of daylight. The advantage of this apartment is the layout with a spacious living room with kitchen and 3 separate bedrooms. The apartment has enough storage space tailored to this atypical space. The apartment is partially equipped, the kitchen includes electrical appliances (fridge, dishwasher, electric oven, induction hob) and the apartment also has air conditioning. There is also a dining table with chairs, corner sofa, work corner, TV, piano. From the entrance hall you enter the bathroom with a bathtub and next to it there is a separate toilet.

Living in this location has complete civic amenities. Metro and tram connections are literally within reach. You will also find a rich selection of restaurants and cafes here, nearby is the Harfa shopping gallery, supermarkets and small shops, pharmacies, Vysočany polyclinic, schools, kindergartens. Within walking distance from the project is the multi-purpose O2 arena, which since 2008 has been used to host both sports and cultural events. The house in which the apartment is located directly adjoins the vast natural Park Podviní, which extends around the Rokytka river and offers many opportunities for leisure time.

Total advances for utilities and services approx. CZK 9,000/month. The apartment is non-smoking. The owner prefers applicants without pets. The apartment is also suitable for a family with children.

When signing the rental agreement, the interested party will deposit a refundable deposit of CZK 58,000, rent for the current month (including advance payments for services).

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu809099
Dispozice4+kk
Dostupné od24. 10. 2023
Podlaží5. podlaží z 5
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha130
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 3 m²
MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDPoliklinika Vysočany
🚶 113 m (1 min)
PoštaPraha 93
🚶 751 m (9 min)
ObchodMinimarket Samoobsluha
🚶 180 m (2 min)
BankaFio, Sokolovská
🚶 470 m (6 min)
RestauraceČínská restaurace
🚶 144 m (2 min)
LékárnaClinicum
🚶 196 m (2 min)
ŠkolaSŠ umělecká a řemeslná
🚶 401 m (5 min)
Mateřská škola
🚶 324 m (4 min)
Sportoviště
🚶 235 m (3 min)
Hřiště
🚶 209 m (3 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.