
Pronájem bytu 2+1 • 50 m² bez realitkyNárodní třída, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský kraj
Poznámka k ceně
+ služby 3350, kauce 18100, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 9 050 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu bytovou jednotku o dispozici 2+1 na ulici Národní třída 749/70 v atraktivní lokalitě Havířov-Město, s možností přihlášení k trvalému pobytu. Byt je vhodný pro jednotlivce, pár i menší rodinu, kteří hledají komfortní bydlení s výbornou dostupností služeb.
Byt prošel úpravami a nabízí prakticky řešenou dispozici s dostatkem prostoru a příjemnou světlostí. V celém bytě je nová elektroinstalace, která zajišťuje moderní a bezpečné užívání. V předsíni a kuchyni je položeno nové PVC, zatímco v obytných pokojích se nachází zachovalé parkety, které dodávají interiéru příjemný charakter.
Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a kombinovaným sporákem, což poskytuje vše potřebné pro pohodlné každodenní vaření. Koupelna je po rekonstrukci a disponuje novou vanou, umyvadlem a moderními bateriemi. Toaleta je samostatná, což zvyšuje komfort bydlení. K bytu náleží také sklepní kóje, která nabízí praktický úložný prostor.
Dům se nachází v upraveném a klidném prostředí s dostatkem zeleně. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti – obchody, školy, služby i zastávky MHD. Lokalita Havířov-Město patří mezi vyhledávané části města díky výborné dostupnosti a příjemnému okolí.
Tento byt představuje ideální příležitost pro zájemce o pronájem bytu 2+1 v Havířově, kteří hledají pohodlné bydlení s dobrou dostupností a možností dlouhodobého pronájmu. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 3350, kauce 18100, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 9 050 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











