Pronájem domu 5+1 • 122 m² bez realitkyLangstr. 7, , Hessen
Langstr. 7, , HessenMHD 3 minuty pěšky • Parkování • GarážOd 01.05.2026 si můžete pronajmout tento vysoce kvalitně zrenovovaný dům s velkou zahradou a podzemní garáží. Světlý dům s velkými okny nabízí v přízemí prostornou halu, kuchyň, obývací pokoj, kancelář a koupelnu s vanou. V patře se nachází tři ložnice a koupelna se sprchou.
Dům byl v roce 2025 rozsáhle zrenovován.
Je klidný a kromě obytné plochy nabízí díky podkroví a sklepům spoustu místa.
Dům s velkou zahradou a dlouhým soukromým příjezdem se nachází v jižní části Waldbrunnu, v městské části Hausen.
Je vzdálen pouze 10 km od Hadamaru a 16 km od Limburgu.
Nové koupelny jsou vybaveny vysoce kvalitní koupelnou keramikou a designovými dlaždicemi, které byly dovezeny přímo z Milána.
Obývací pokoj a kancelář v přízemí mají kvalitní vinylovou podlahu ve velkém formátu.
Nové bílé dveře.
Nové moderní radiátory.
Stěny byly nově omítnuty a natřeny.
V patře je echtholzparkett (podlaha z masivního dřeva).
Izolace střechy a zbývající práce budou dokončeny do konce dubna.
Kuchyň může být převezena za příplatek.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.















