
Pronájem bytu 2+kk • 48 m² bez realitkyGustava Klimenta, Ostrava - Poruba, Moravskoslezský kraj
Poznámka k ceně
+ služby 4050, kauce 17300, + adm. poplatek 4000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 250 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Gustava Klimenta 440/11, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Jedná se o hezký, kompletně zrekonstruovaný byt ve 4. patře cihlového domu s výtahem. V koupelně je vana společně s WC, koupelna je zrekonstruovaná. V kuchyni není kuch. linka, pouze plynový sporák, kuchyňskou linku dodáme dle výběru nového nájemníka. Na podlahách položena nová plovoucí podlaha, zadní pokoj velmi prostorný, obývací pokoj je průchozí. Možnost připojení KTV a internetu od společnosti PODA na 2 měsíce zdarma. Klidná lokalita.
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 4050, kauce 17300, + adm. poplatek 4000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 250 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Pronájem bytuPetra Křičky, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj- 2+kk
- 51 m²
15 200 Kč + 4 300 Kč17 200 Kč
Ušetříte 2 000 Kč


Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






