
Pronájem bytu 3+1 • 97 m² bez realitkyMünster Gelmer Nordrhein-Westfalen 48157
Münster Gelmer Nordrhein-Westfalen 48157MHD 2 minuty pěškyVážení zájemci,
rádi bychom Vám nabídli prostorný 3+kk byt.
Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží rodinného domu s jednopodlažním charakterem. Vyniká zejména svou moderní a elegantní konstrukcí.
Byt je vybaven špičkovou vestavěnou kuchyní, kterou můžete dle přání zakoupit nebo pronajmout. Kuchyně je navržena v L-tvaru a je vybavena kvalitními elektrospotřebiči. Měsíční nájemné za kuchyň činí 50 €/měsíc.
Byt se nachází ve čtvrti Gelmer na klidné vedlejší ulici s venkovským kouzlem. Odtud se rychle dostanete k malému supermarketu s připojenou pekárnou a bankomatu. Do centra Münsteru nebo dokonce i Grevenu se pohodlně dostanete na kole podél kanálu nebo veřejnou dopravou. Blízkost ke kanálu a k Haskenau Vám nabízí další možnosti volnočasových aktivit a odpočinku.
Velmi dobrá infrastruktura zahrnuje ordinaci praktického lékaře a zubaře, banku, pizzerii a supermarket, stejně jako mateřskou školu, jesle a základní školu, což zajišťuje kompletní pokrytí každodenních potřeb. Kromě toho se ve čtvrti Gelmer nachází fotbalový klub a tenisový klub. Možnost jezdit na koni je také v bezprostřední blízkosti.
Veřejná doprava propojuje tento byt s centrem Münsteru i venkovským okolím. Přípojka na dálnice A1 a A43 je zajištěna přes okolní silnici. Také letiště Münster-Osnabrück je autem dosažitelné za pouhých 15 minut.
Tento prostorně navržený 3+kk byt disponuje velkým, světlým obývacím pokojem s přilehlým balkonem, ložnicí, pokojem vhodným pro děti nebo kancelář, prostornou kuchyní, koupelnou, halou, hostinským toaletou i sklepním prostorem.
Velký obývací pokoj nabízí dostatek místa pro sedací soupravu a jídelní stůl.
Na přilehlém balkoně můžete strávit mnoho krásných večerů v klidné atmosféře. Užijte si klid a slunce na balkoně!
Nově zrekonstruovaná koupelna působí díky bílým nástěnným obkladům a antracitovým podlahovým dlaždicím velmi elegantně a je vybavena vanou, sprchou a vnějším oknem. Dodatečný ohřívač ručníků a velká umyvadlová deska dokonale doplňují celkový dojem.
Celý byt je obložen světlými dlaždicemi, které jsou vyhřívány příjemným podlahovým topením a vytvářejí tak útulnou atmosféru.
V ložnici je dostatek místa pro velkou postel, skříň a komodu.
V suterénu je pro Vás k dispozici sklep včetně vodovodního připojení pro pračku.
Dále je k dispozici satelitní televize, kabelová televize i optické vlákno pro velmi dobré internetové připojení.
Celkové nájemné se skládá následovně:
Základní nájemné: 1 190 Euro
Záloha na provozní náklady: 210 Euro
Příplatek za kuchyň: 50 Euro
Celkové nájemné: 1 340 Euro
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

















