
Prodej pozemku • 443 m²Olomouc - Slavonín, Olomoucký kraj
Tato nemovitost již od 16 345 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 443 m2 v Olomouci části Slavonín.
Pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu. Vodovod a kanalizaci je možné připojit a elektřina je přímo na pozemku. Rovinný terén snižuje náklady na základy i terénní úpravy. Z obou stran pozemku je možný příjezd. Okolí pozemku je bez hustého provozu a nabízí v sousedství více soukromí.
Pozemek disponuje skvělou dostupností. V pěší docházce je zastávka MHD, navíc je blízko nájezdu na dálnice, takže je zajištěné rychlé napojení na všechny hlavní směry.
Přímo ve Slavoníně najdete základní školu, mateřskou školu, i ostatní občanskou vybavenost. Do centra města Olomouce je velmi dobrý dojezd, takže denní dojíždění je pohodlné. Další informace o pozemku a prohlídku si můžete domluvit s naším realitním specialistou.
Parametry nemovitosti
| Číslo inzerátu | 1009758 |
|---|---|
| Vlastnictví | Osobní |
| Cena za jednotku | 9 006,77 Kč / m2 |
| Typ pozemku | Stavební |
|---|---|
| Plocha pozemku | 443 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 16 345 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

















