
Pronájem bytu 2+1 • 53 m² bez realitkyKolberger Str.7, , Šlesvicko-Holštýnsko
Kolberger Str.7, , Šlesvicko-HolštýnskoMHD 3 minuty pěškyByt v přízemí se vyznačuje elegantním vnitřním vybavením a je k nastěhování od 1. 5. 2026. Byt tvoří dvě atraktivní místnosti. Poslední modernizace proběhla až nedávno. Nemovitost je zvláště atraktivní tím, že kromě terasy nabízí i příležitost vychutnat si čerstvý vzduch v přilehlé zahradě. K dispozici je také sklepní prostor. Do vnitřního vybavení patří rovněž vestavěná kuchyň včetně myčky nádobí a prostoru pro pračku.
Nemovitost se nachází ve Schwarzenbeku. V bezprostřední blízkosti objektu je k dispozici několik autobusových linek. Díky nedaleké trati RE1 jsou regionální cíle dobře dostupné. V okolí najdete několik restaurací, lékařů, pekáren, kaváren a nákupní centrum. Také různé zelené plochy a parky, fitness centra, módní obchody, bar a knihkupectví jsou snadno dostupné pěšky. Daleko v okolí se navíc nachází několik mateřských škol. Zajímavé kulturní instituce jsou také v dosažitelné blízkosti.
• 2 místnosti v přízemí s terasou a malou zahrádkou
• nová vestavěná kuchyň včetně myčky nádobí
• elegantní laminátová podlaha
• praktický sklep
• nová okna
Tento byt je ideální pro domácnost o maximálně 1–2 osobách. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců. Byt se nachází v přízemí – Kolberger Str. 7. Před domem naleznete také bezplatná parkovací místa pro auta. Náklady na elektřinu, pevnou linku a internet hradí nájemníci samostatně u dodavatelů. Prosím přiložte kompletní informace o sobě. Sdílení bytu (WG) a chov domácích zvířat u této nemovitosti nejsou možné.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.







