Prodej domu 4+1 • 120 m² bez realitkyLandsberg am Lech Landsberg am Lech Bayern 86899
Landsberg am Lech Landsberg am Lech Bayern 86899MHD do minuty pěšky • Parkování • GarážTento výjimečný pravoúhlý dům se nachází v bezprostřední blízkosti landsbergského památníku Bayertor, ve vynikající poloze u starých městských zdí.
Zde jsou hlavní informace:
- 4 pokoje + kuchyň a koupelna
- K dispozici hostinská toaleta
- Rozsáhlé zimní zahrady
- Útulný vnitřní dvůr s mini zahrádkou
- Garáž s vytápěním a skleněnou stěnou (zahrnuta v obytné ploše)
- Malý sklep s klenutými stropy, velice vhodný jako vinný sklep
- Přibližně rok výstavby 1860, průběžně přestavován a rozšiřován
- Aktuálně nutná rekonstrukce
- Žádná makléřská provize
Nemovitost se nachází v mimořádně atraktivní lokalitě Landsberg am Lech – jen asi 80 metrů od historického Bayertoru. Díky tomu leží dům přímo u vstupu do malebné staré části města a spojuje městský život s historickým šarmem.
Přímo naproti se nachází pečlivě udržovaný park s dětským hřištěm u historických městských zdí, který zve na procházky, odpočinek a relaxaci uprostřed zeleně. Kombinace blízkosti města a volného prostoru vytváří mimořádně příjemné prostředí.
Autobusová zastávka je dosažitelná v několika krocích, obchody jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Restaurace jsou také v bezprostřední blízkosti. Školy, lékaři a další zařízení každodenní potřeby jsou pohodlně dostupné pěšky – jedná se o lokalitu, která garantuje krátké vzdálenosti a výrazně usnadňuje každodenní život.
Lokalita tak spojuje historickou kulisu, vynikající infrastrukturu a vysokou kvalitu života – ideální pro všechny, kteří ocení zvláštní atmosféru Landsberg am Lech v bezprostřední blízkosti starého města.
Landsberg am Lech je okouzlující malé město s vysokou kvalitou života. Nabízí vše, co potřebujete pro pohodlné bydlení. Zejména blízkost k Mnichovu (MVV) a Augsburgu činí toto město zajímavým a s vynikající infrastrukturou. Landsberg nabízí vysokou hodnotu volného času – Ammersee a hory jsou nedaleko.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Stav | Před rekonstrukcí |
| Číslo inzerátu | 1016805 |
| Užitná plocha | 120 m² |
| Celkem podlaží | 3 |
| Dostupné od | 28. 4. 2026 |
|---|---|
| Dispozice | 4+1 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Plocha pozemku | 163 m² |
| Cena za jednotku | 3 908,33 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep | |
| MHD 0 minut pěšky |
| Garáž | |
| Parkování | |
| Terasa |

























