
- 4+1
- 146 m²
- 179 m²
Tato nemovitost již od 38 948 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk v obci Osová Bítýška.
Obec Osová Bítýška nabízí výbornou dostupnost na dálnici D1. V Brně můžete být autem již za 25 minut (viz. snímek z plánovače tras v galerii). Dálnice je zároveň od obce v dostatečné vzdálenosti aby nerušila. Lokalita je tak například vhodná pro denní dojíždění do Brna, nebo Jihlavy. V obci je také integrovaná autobusová doprava spolu s nově zrekonstruovaným vlakovým nádražím na kraji obce.
Na nákupy poslouží nákupní centrum ve Velké Bíteši (7 minut), nebo Velké Meziříčí (11 minut).
Jedná se o samostatně stojící cihlový dům typu bungalov, se zastavěnou plochou cca 100m2.
Pozemek má celkovou výměru 386m2 a nabízí tak pohodlné parkování pro 3 automobily přímo na pozemku (spolu s nabíjecí stanicí pro elektromobily a hybridy), předzahrádku, terasu se zastřešenou pergolou a dostatečně prostornou zahradou pro další aktivity a bazén.
Dům je postaven z cihel Porotherm 38 Profi s 20cm polystyrenovou vrstvou zateplení. Spolu s plastovými okny s trojskly se tak jedná o mimořádně energeticky úsporný dům. Vzhledem k tomu, že dům je vytápěn pomocí plynového kondenzačního kotle a teplo je distribuováno teplovodním podlahovým topením, tak má dům velice nízké provozní náklady srovnatelné s bytem.
Dům byl kolaudován v září 2021.
Z obývacího pokoje, pomocí francouzského okna je vstup na zastřešenou terasu.
Pergola je z masivních materiálů (ocel) a ještě nabízí prostor na dokončení podhledové části, kde jsou zamýšlené palubky, tak aby pergola zapadla do konceptu podhledů kolem celého domu. Terasa má k dispozici osvětlení, el. zásuvku a zahradní kohoutek na vodu.
Po celém domě je jednotná kvalitní vinylová podlaha bez přechodových lišt a kvalitní dveře značky Zlomek. Osvětlení celého domu je kompletně řešeno bodovými zapuštěnými LED světly v podhledech. Ve všech oknech jsou nainstalované sítě proti hmyzu. Kolem celého domu je také vydlážděný chodník spolu s velkorysým přesahem střechy/podhledem pro ochranu fasády a umožňující používání chodníku během deště/sněžení.
Výhodou je také kompletně dokončené okolí domu. Jako dlažby, terasa s pergolou, oplocení i zahrada, která disponuje již vzrostlými stromy dle návrhu a realizace zahradního architekta. Při návrhu zahrady se také dbalo na relativní bezúdržbovost. V boční části pozemku se pak nachází zázemí pro zahradní domek a další vybavení.
Dům se nachází ve velmi klidné části obce. Obec Osová Bítýška nabízí bohatou vybavenost a kulturní život, je vhodná pro rodiny s dětmi. Z vybavenosti obce lze zmínit především praktického lékaře, lékárnu, zubní ordinaci, pneuservis, prodejny potravin a základní školu a školku.
Dům nabízíme přímo jako majitelé. Prodej je případně možné koncipovat přes realitní kancelář nebo samostatně přes advokátní kancelář. Kompletní právní servis je zahrnut v ceně nemovitosti.
Ohledně prohlídek a dotazů se ideálně obracejte na emailový kontakt, případně telefonicky.
| Dostupné od | 26. 4. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Nízkoenergetický | Ano |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 100 m² |
| Rizika | Prověřit » |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 4+kk |
| Číslo inzerátu | 1016905 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Poloha domu | Samostatný |
| Plocha pozemku | 385 m² |
| Cena za jednotku | 92 900 Kč / m2 |
| Terasa 14 m² |
| Parkování |
Tato nemovitost již od 38 948 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
