Pronájem bytu 2+1 • 52 m² bez realitkyŠkolská, Karviná - Ráj, Moravskoslezský kraj
Školská, Karviná - Ráj, Moravskoslezský krajMHD 3 minuty autem • ParkováníPoznámka k ceně
+ služby 3020, kauce 18700Nabízíme k pronájmu krásný a útulný byt o dispozici 2+1 ve třetím patře zatepleného panelového domu, který vás okouzlí svou světlostí, praktičností a příjemnou atmosférou.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí (s výjimkou koupelny) a působí velmi čistě a udržovaně. V celém bytě najdete nové PVC podlahy v teplém dekoru dřeva, které dodávají interiéru harmonii a útulnost. Pokoje jsou neprůchozí, což zajišťuje dostatek soukromí, a obývací pokoj navíc nabízí vstup na balkon – ideální místo pro chvíle odpočinku.
Kuchyně je vybavena novou kuchyňskou linkou se samostatně stojícím kombinovaným sporákem a poskytuje příjemné zázemí pro každodenní fungování. Byt je prostorný, slunný a velmi dobře řešený, takže se v něm budete cítit pohodlně od prvního dne.
Velkou výhodou je také lokalita – v blízkosti se nachází základní škola, a samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost i výborná dopravní dostupnost. Okolí domu je příjemné a dobře dostupné.
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím klientské linky, zašlete poptávku a domluvte si prohlídku. Tento byt stojí za to vidět naživo!
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 22. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Podlaží | 4. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 52 m² |
| Cena za jednotku | 179,81 Kč / m2 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1017282 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Voda | Z veřejného zdroje |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 3 minuty autem |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 3020, kauce 18700

Pronájem bytutř. Osvobození, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj- 2+1
- 69 m²
9 400 Kč + 3 500 Kč