Pronájem domu 4+1 • 81 m² bez realitkyAn der Steilküste 1, , Šlesvicko-Holštýnsko
An der Steilküste 1, , Šlesvicko-HolštýnskoMHD 5 minut pěšky • ParkováníPopis objektu:
U této atraktivní, vysoce kvalitní nemovitosti v nejlepší lokalitě se jedná o řadový dům na konci pěti nově postavených dvoupodlažních řadových domů.
Kromě tří krásných pokojů, převážně s velkými panoramatickými okny, a jednoho velkého loftového pokoje v podkroví, patří mezi prostory také technická místnost (domovní prádelna), koupelna s vanou v přízemí i koupelna s walk-in sprchou v patře.
Koupelny a podlahy jsou velmi moderně obloženy, stěny pokojů jsou světlé, natřené silikátovou barvou a omítnuté vápno-cementovou maltou, což zajišťuje jejich vysokou prodyšnost a hypoalergenní vlastnosti.
Všechny místnosti jsou vybaveny podlahovým vytápěním.
Užitná plocha činí dle normy DIN přibližně 81 m², přičemž prostor v podkroví není započítán.
Přibližně 40 m² velná zahradní terasa zve k odpočinku a relaxaci.
K domu patří parkovací místo pro automobil přímo u domu a také malá vlastní místnost pro uskladnění jízdního kola.
Nájemní smlouva je plánována na minimální dobu čtyř let.
Měsíční základní (studený) nájem činí pro tuto reprezentativní nemovitost 1 430,00 €.
Za kuchyň je účtováno 30,00 € měsíčně, přičemž po čtyřech letech je možný přechod vlastnictví kuchyně.
Provozní náklady dosahují přibližně 180,00 € měsíčně, přičemž příspěvek na náklady na vytápění a ohřev teplé vody činí kolem 80,00 €, což je skutečně velmi nízké.
Rádi bychom tento krásný dům pronajali jednotlivci ve věku 55 a více let nebo páru v tomto věku, neboť se tento typ nájemníků dokonale hodí do okolí.
Vzhledem k velmi dobré poloze a exkluzivní, prostorné užitné ploše přibližně 115 m² představuje tato nabídka velmi výhodné cenové úroveň.
Krásné domy se nacházejí v Hohwacht, v absolutně vysněné lokalitě, mezi chráněnými přírodními oblastmi, vnitrozemskými jezery a v bezprostřední blízkosti Baltského moře, v oblasti známé jako holštajnské Švýcarsko.
Tento půvabný malý koutek je považován za skutečně klidný „secret tip“.
Z nemovitosti je vidět nádherná přírodní lázeňská pláž u Baltského moře, která je vzdálená pouhé tři minuty chůze.
Místní trh Alpen-Edeka s pekárnou se nachází jen 50 metrů od domu.
Kromě toho vesnice nabízí řadu restaurací a kaváren.
V okolí je také mnoho možností pro volnočasové aktivity a vodní sporty – malý záliv v historické části Hohwacht hostí dokonce i plachetnickou školu a láká k plachtění, kitesurfingu a surfování.
Vše je velmi dobře dostupné pěšky.
Jeden z nejuznávanějších golfových areálů v Německu se nachází jen 3 km od Hohwacht.
Pouhých 7 km dále leží malebné městečko Lütjenburg se svým krásným historickým náměstím, drobnými butiky, kavárnami, zmrzlinárnami a restauracemi.
Vysoko nad městem se tyčí známá Bismarckova věž.
Ve městě je zajištěna vynikající lékařská péče napříč několika ordinacemi.
Lütjenburg disponuje také řadou supermarketů, jako jsou Famila, Aldi, Penny, Lidl či Rewe, a rovněž čerpacími stanicemi, drogerií a lékárnami.
V okruhu 20 km se nachází několik okresních nemocnic, zatímco hlavní město spolkové země Kiel je dostupné autem či autobusem přibližně za dobrých třicet minut.
Vybavení nemovitosti je bezpochyby velmi kvalitní – pro to přispívá použití vysoce kvalitních oken, dveří, schodišť a dalších instalací, jako jsou síťová připojení či rozsáhlé elektroinstalace od společnosti Busch-Jaeger ve všech místnostech.
Moderní sanitační zařízení a ostatní vybavení interiérů rovněž zaručují vysokou kvalitu.
Budova je vytápěna podlahovým topením, podporovaným tepelným čerpadlem, díky čemuž je energeticky na nejmodernější úrovni.
Velký důraz byl kladen při výběru stavebních materiálů na velmi vysokou kvalitu a na jejich zdraví prospěšné a klimaticky příznivé vlastnosti.
Nabízená nemovitost zaujme svým harmonickým a nadčasovým exteriérem a také velmi krásnou polohou v Hohwacht.
Okolí sousedních domů a celková lokalita jsou ideální pro všechny, kteří chtějí žít v klidném a přátelském prostředí.
Zájemci by se se svou osobností měli do této komunity dobře začlenit.
Rádi jsou vítáni zejména páry od 60 let věku.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.


















