
Pronájem bytu 1+1 • 37 m² bez realitkyWilhelmstraße 2, , Hessen
Wilhelmstraße 2, , HessenMHD 1 minuta pěšky • ParkováníByt o rozloze 37 m² s jednou místností disponuje zabudovanou kuchyní a koupelnou. Parkovací místo pro automobil lze pronajmout za 50,- € měsíčně.
Wilhelmstraße 2 se nachází centrálně v čtvrti Watzenborn-Steinberg v Pohlheimu, což je klidná a rodinně orientovaná obytná oblast. Možnosti nákupu, školy, mateřské školy a lékařská péče jsou v bezprostřední blízkosti. Dopravní spojení jsou vynikající: autobusem nebo autem se během několika minut dostanete do Gießen a okolních měst. Nedaleké rekreační oblasti, cyklostezky, pěší trasy a kulturní nabídka, jako je například hrad Grüningen, dále umocňují atraktivitu lokality. Ideální volba pro všechny, kteří hledají dobře zastavěné, přírodně orientované prostředí s vysokou kvalitou života.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











