Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Dům
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Prodej domu 3+1 • 259 m² bez realitkyVlkoš - Vlkoš u Kyjova, Jihomoravský kraj

Vlkoš - Vlkoš u Kyjova, Jihomoravský krajParkování
Cena4 190 000 Kč

Tato nemovitost již od 17 770 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,89 %.


Nabízím k prodeji svůj rodinný dům, který se nachází na pozemku o výměře 745 m². Nemovitost má dispozici 3+1 a celkovou zastavěnou plochu 259 m². Dům je postaven z cihel a v současné době prodávám objekt před rekonstrukcí, což poskytuje novému majiteli možnosti přizpůsobit si útulné bydlení podle vlastní představy.

V domě naleznete prostorné a světlé místnosti, které je nyní nutno doplnit o vybavení dle vlastního vkusu, neboť je nemovitost nabízena jako nevybavená. Osobní vlastnictví zaručuje flexibilitu při jednání o budoucím využití domu, přičemž je třeba počítat s přestavbou a modernizací dispozic či technických zařízení.

K domu náleží také parkovací místo, které zajišťuje pohodlné parkování obyvatel i hostů. Energetickou náročnost budovy hodnotím štítkem G, což je další informací, kterou berte v úvahu při plánování nutných investic do budoucího zateplení či úprav.

Pro více informací a domluvení prohlídky mne prosím kontaktujte prostřednictvím zpráv na komunikační platformě. Těším se na Vaši odezvu.

Parametry nemovitosti

Dostupné od7. 5. 2026
Konstrukce budovyCihla
VybavenoNevybaveno
VytápěníPlynové
VlastnictvíOsobní
Poloha domuSamostatný
Plocha pozemku745
Cena za jednotku16 177,61 Kč / m2
StavPřed rekonstrukcí
Dispozice3+1
ProvedeníStandardní
Číslo inzerátu1020886
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha259
RizikaPrověřit »
Nemoreport

Vybíráte dům?

Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!

Co tato nemovitost nabízí?

Parkování

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.