Prodej bytu 5+kk • 190 m² bez realitkyHamburg Marienthal Hamburg 22043
Hamburg Marienthal Hamburg 22043MHD 2 minuty pěšky • ParkováníTento prostorný penthouse s přibližně 190 m² obytné/užitné plochy (přibližně 250 m² zastavěné plochy) se nachází v nejvyšším patře udržovaného bytového domu. Byt se rozprostírá ve dvou úrovních a díky prvkům jako je krb v prostorném obývacím pokoji a sauna ve velké koupelně nabízí jedinečný pocit bydlení s promyšleným uspořádáním místností, kvalitními vybaveními a spoustou světla. Dispozice bytu vytváří dojem bydlení jako ve vlastním domě a vyznačuje se velkou variabilitou.
Příjemná obec Barsbüttel s přibližně 12 500 obyvateli nabízí díky své atraktivní poloze přímo před branami Hamburku (od bytu ke hranicím města Hamburk je pouhých 600 m) a blízkosti Baltského moře řadu výhod a vytváří tak úspěšnou rovnováhu mezi přírodou a dostupností velkoměsta. Otevřená pole, park Öjendorfer a mnoho jezer v bezprostředním okolí jsou skvělými místy pro odpočinek.
Tady bydlíte v udržované sousedské čtvrti s přírodou přímo u vašich dveří.
Vynikající dopravní spojení díky dálnici A1 (sjezdem Barsbüttel) a A24 (sjezdem Reinbek nebo Jenfeld) a autobusové lince HVV 263 (v hlavních dobách každých 10 minut) do Wandsbek zajišťují rychlou dostupnost centra Hamburku – ideální pro dojíždějící do práce. K stanicím U- a S-Bahn ve Wandsbeku je to jen asi 20 minut autobusem. Alternativně linka 263 jede přes Marienthal k Univerzitě Bundeswehru, kde můžete mimo jiné přestoupit do expresního autobusu X35, který obsluhuje stanice metra Burgstraße a Berliner Tor a během 22 minut dorazí na hlavní nádraží.
Letiště Hamburk a Lübeck jsou dostupná do 25 resp. 40 minut. Baltské moře se dostanete po A1 za 45 minut.
Obchody pro běžné potřeby jsou dosažitelné pěšky v centra každodenní obsluhy "Am AKKU", kde naleznete obchody REWE a ALDI, centrum pro lékaře a fyzioterapii, lékárnu, drogerii a dvě banky. Tam také každé úterý a pátek probíhá tržnice. V bezprostředním okolí se nachází také krásné farmy, které přímo z místního statku nabízejí udržitelné potraviny.
Skvělá lokalita pro všechny věkové kategorie!
Máte rádi pobyt venku v přírodě? Nádherné pěší a cyklistické stezky vedou rozlehlými zelenými nebo lesními oblastmi, například v nedalekém parku Öjendorfer s rozlehlým jezerním areálem, v krásném zeleném pásmu kolem golfového hřiště v Oststeinbek, v rozsáhlém Sachsenwaldu, v chráněné přírodě Billetal a u možností koupání u jezer Großensee a Lütjensee – to vše jsou oblíbené cíle, které vás zvou na krátkou procházku s či bez psa nebo na delší cyklistický či běžecký výlet v blízkém okolí. Další možnosti relaxace v Barsbüttelu ještě více doplňují volnočasové aktivity. Například je zde několik sportovních klubů, tenisové a umělé travnaté sportoviště, víceúčelová hala, krytý bazén, jezdecké stáje s oblíbenými výjezdy, dobrovolní hasiči a mládežnické centrum.
Barsbüttel tak má co nabídnout i rodinám s dětmi. V docházkové vzdálenosti se nachází několik hřišť, mateřských škol, základní školy i společná škola se středními ročníky.
Spodní patro zahrnuje tři místnosti, včetně prostorného, světlého obývacího pokoje (s maximální výškou 4,65 m), který má vstup na přibližně 40 m² velkou nedohlednutelnou střešní terasu (jižní orientace s výhledem do zeleně), ložnice s chodbou do šatní skříně, dětský/pokoj pro hosty s odděleným balkonem, moderní kuchyň s přilehlou spižírnou, velkou koupelnu s integrovanou 380V saunou, samostatné hostinské WC s oknem a úložným prostorem s připojením pro pračku.
V horní úrovni se nacházejí dvě další místnosti, které lze ideálně využít jako domácí kancelář či televizi místnost, nebo jako další dětské/pokoj pro hosty. Prostor mezi oběma místnostmi je v současnosti využíván jako ateliér.
V případě zájmu je navíc v přední budově k dispozici dvojgaráž s automatickými vraty a připojením elektrické energie (např. k nabíjení elektromobilů) k prodeji.






















