
Pronájem bytu 2+1 • 64 m² bez realitkySteinkamp 29, , Šlesvicko-Holštýnsko
Steinkamp 29, , Šlesvicko-HolštýnskoMHD 7 minut pěšky • VýtahByt, o kterém se zde mluví, je k nastěhování od 1. června 2026. K bytu náleží dva krásné pokoje.
Byt je již prázdný a může být k nastěhování k 01.06.2026.
Před 2 lety bylo obnoveno následující! Položen nový laminátový podlahový kryt. Nová vestavěná kuchyně! Nové dveře do pokojů!
Popis objektu
Tento světlý dvoupokojový pronajímaný byt se nachází v horním přízemí (1. patro) dobře udržované rezidenční budovy se osmi patry a výtahem. Celá vnější fasáda byla zrekonstruována! Proto jsou náklady na vytápění velmi nízké!
Byt se 2 pokoji nabízí na přibližně 64 m² dostatek prostoru a je velmi pěkně dispozicovaný!
Má novou vestavěnou kuchyň!
V chodbě byla zabudována skříň na kabáty. V celém bytě byl položen nový laminátový podlahový kryt!
Koupelna je obložena dlaždicemi, má sprchu a prostor pro pračku!
Slunný balkon je orientován na západ. V suterénu se nachází prostorná, soukromá úložna. Dále je k dispozici prádelna a místnost pro jízdní kola.
Auto lze zaparkovat na vlastním parkovacím stání u domu rezidenčního komplexu (nachází se před domem), kde se občas najde volné místo.
Prohlídka je možná po předchozí domluvě.
Další informace
K dispozici od: 01.06.2026
Stav objektu: udržovaný
Nemovitost se nachází v Harrislee. V blízkosti projíždí několik autobusových linek. V bezprostředním okolí naleznete několik restaurací, supermarketů, pekáren, lékaře a mateřskou školu. Také různé zelené plochy a parky, módní obchod, fitness centrum, knihovnu a poštovní schránku jsou pěšky snadno dostupné. Dále jsou v okolí i další nakupovací možnosti. Nakonec, zajímavá kulturní zařízení a široká nabídka večerní zábavy jsou dostupná také v širším okolí.
Zobrazený nábytek slouží pouze ilustračním účelům a není součástí nabídky pronájmu.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.


























