Pronájem chaty, chalupy • 38 m² bez realitkyPlzeňská, Karlovy Vary - Tuhnice, Karlovarský kraj
Plzeňská, Karlovy Vary - Tuhnice, Karlovarský krajVybaveno • Parkování • Sklep 15 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 4 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronajmu zahradu s chatou v Karlových Varech na řece Ohři. Chata 1+kk má sklep, obyvatelné podkroví, sprchu, záchod, kamna. Chata je zateplená. Přívod vody je "sezónní" květen až říjen. Chata má také zděnou kůlnu. Zastávka autobusu č. 6 "Plzeňská" 50 metrů. Upřednostňuju zájemce o dlouhodobý pronájem. Cena je 4000 Kč mes. + energie.
I rent out a garden with a cottage in Karlovy Vary on the Ohře River. The cottage (1+kk) has a cellar, a livable attic, a shower, a toilet, and a stove. The cottage is insulated. The water supply is "seasonal" (May to October). The cottage also has a brick shed. The bus stop No. 6 "Plzeňská" is 50 meters away. Preference is given to those interested in a long-term rental. The price is 4000 CZK per month plus utilities.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Číslo inzerátu | 1021930 |
| Užitná plocha | 38 m² |
| Cena za jednotku | 105,26 Kč / m2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Vybaveno | Vybaveno |
| Poloha rekreačního objektu | V bloku |
| Plocha pozemku | 370 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 15 m² | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.