
Pronájem bytu 3+1 • 114 m² bez realitky, Dolní Sasko
, Dolní SaskoMHD 1 minuta pěšky • ParkováníOkouzlující maisonette apartmán s balkonem nedaleko Steinhuder Meer – ideální pro páry nebo malé rodiny
V centrální lokalitě Hagenburgu a nedaleko přírodní rezervace Steinhuder Meer na vás čeká tento světlý a pečlivě udržovaný maisonette apartmán rozprostírající se na dvou patrech s balkonem. Užijete si klid a soukromí, neboť nad vámi již nikdo bydlí.
Kombinace bydlení blízko přírody, dobré infrastruktury a velkorysého uspořádání prostoru činí z tohoto bytu velmi atraktivní nabídku pro páry, malé rodiny nebo všechny, kdo chtějí spojit bydlení s odpočinkem. Procházky, cyklistické výlety a možnosti volnočasových aktivit u Steinhuder Meer jsou prakticky přímo před vašimi dveřmi.
Byt zaujme promyšleným uspořádáním přibližně na 114 m² obytné a užitné plochy:
• 1. patro
- prostorný obývací pokoj s přístupem do skleněné kuchyně
- útulná ložnice
- chodbou
- vnitřně umístěná koupelna
- nový, vysoce kvalitní klikový vinylový podlahový kryt v moderním vzhledu dřeva („Delicate Oak Almond“) od roku 2026
• 2. patro/střešní podlaží
Krásnými dřevěnými schody se dostanete do upraveného střešního podlaží s:
- světlým pracovním/běžícím kancelářským prostorem (home office)
- praktickou skladovací místností
• Vybavení:
- balkon
- vestavěná kuchyně
- koupelna s rohovou vanou a oddělenou sprchou
- plynové kondenzátní vytápění (2017)
- nový ohřívač vody (05/2025)
- parkovací místo za 15 € měsíčně
Byt kombinuje centrální bydlení v přírodním prostředí s blízkostí obchodů, mateřských škol a dalších zařízení, stejně jako dobrým spojením do regionu.
Máte-li zájem, zašlete prosím kontaktní poptávku s vašimi úplnými údaji a předem uveďte počet osob, vaši pracovní činnost a případné domácí mazlíčky. Nájem je provizně bezplatný a probíhá přímo od vlastníka – bez zprostředkování agentury nebo makléře.
O vaší nové domově: Krásné městečko Hagenburg se nachází v oblasti přírodní rezervace Steinhuder Meer. Obec se skládá z Hagenburgu a Altenhagen. V Hagenburgu nenajdete klasické městské vycházky – lékaři, lékárny, základní škola, mateřské školy a obchody jsou přímo v centru města.
Městem prochází silnice B 441, která vede do Wunstorfu. A autem se dostanete k místnímu nádraží přibližně za 15 minut, odkud v dalších 12 minutách vlakem dojedete na hlavní nádraží v Hannoveru. Navíc Wunstorf nabízí dobré spojení na dálnici A2 směr Dortmund/Hannover.
Přímo před nemovitostí se nachází autobusová zastávka. Autobusová spojení vedou do Bad Rehburg, města Rehburg, Stadthagen a Wunstorfu.
• Vybavení:
- balkon
- vestavěná kuchyně
- koupelna s rohovou vanou a oddělenou sprchou
- plynové kondenzátní vytápění (2017)
- nový klikový vinylový podlahový kryt v 1. patře
- nový ohřívač vody (05/2025)
- parkovací místo za 15 € měsíčně
Máte-li zájem, zašlete prosím kontaktní poptávku s vašimi úplnými údaji a předem uveďte počet osob, vaši pracovní činnost a případné domácí mazlíčky. Nájem probíhá provizně bezplatně od soukromého vlastníka. Komunikujete přímo s majitelem – bez zprostředkování agentury nebo makléře.



















