Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko
Pronájem bytu  18 m², Siebmacherstr.30, Nürnberg, Bavorsko

Pronájem bytu • 18 m² bez realitkySiebmacherstr.30 Nürnberg Wöhrd Bayern 90489

Siebmacherstr.30 Nürnberg Wöhrd Bayern 90489MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
Měsíční nájemné480 €

+ Poplatky za služby70 €
+ Vratná kauce1 200 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Attraktivní společný byt ve středu Norimberku s dobrou dostupností veřejné dopravy i možnostmi nákupů běžného zboží. Byt je ideální pro studenty, pracující nebo dojíždějící.

Místnosti nabízejí praktické dispozice, dobré světelné podmínky a příjemné rozměry. Kuchyň a koupelna jsou funkčně vybaveny a přizpůsobeny každodennímu životu ve spolubydlení.

Díky centrální poloze je centrum, univerzity a pracovní místa snadno dostupná. Byt nabízí praktické a bezproblémové řešení bydlení v městském prostředí.

Byt se nachází v dobře dostupné lokalitě v Norimberku, s rychlou dostupností centra města, četnými možnostmi nákupů, restauracemi a kavárnami. Veřejná doprava je situována v bezprostřední blízkosti a umožňuje jednoduché spojení v rámci města.

Také univerzity, zaměstnavatelé a volnočasové aktivity jsou dobře dosažitelné. Okolí spojuje městské bydlení s praktickou infrastrukturou pro každodenní život a je zvláště vhodné pro studenty, pracující a dojíždějící.

**Vybavení**

Společný byt je kompletně zařízený a ihned k nastěhování. Každá místnost disponuje postelí, skříní, psacím stolem a nočním stolkem. Kuchyň, která je vybavena, poskytuje dostatek úložného prostoru pro každodenní potřeby.

I společné prostory jsou nábytkově zařízené. Na chodbě se nachází další nábytek a řešení pro úložné prostory. Další výhodou je samostatná sklepní místnost, která poskytuje dodatečný prostor pro domácí potřeby nebo osobní věci. Vybavení umožňuje bezproblémový a pohodlný nastěhování bez většího dodatečného úsilí.

**Poznámka k plánovanému rozšíření**

V létě tohoto roku se plánuje rozšíření bytu o balkon o rozloze přibližně 10 m² na jižní straně. Pro potřebné stavební úpravy bude převážně využit vnější prostor. Vevnitř dojde pouze k vytvoření dodatečného vstupu z kuchyně do budoucí balkonové plochy.

Po dokončení balkonu se měsíční nájemné zvýší o dalších 50 €.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
VybavenoČástečně
Číslo inzerátu1022715
Užitná plocha18
Dostupné od15. 5. 2026
Podlaží2. podlaží
PENBE - Nehospodárná
Cena za jednotku26,67 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep
MHD 4 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDDeichslerstraße
🚶 297 m (4 min)
Pošta
🚶 327 m (4 min)
ObchodBöhmers Backstube
🚶 283 m (3 min)
BankaSparkasse Nürnberg BeratungsCenter Stresemannplatz
🚶 474 m (6 min)
RestauraceBayrischer Wald
🚶 153 m (2 min)
LékárnaSt. Sebastian-Apotheke
🚶 423 m (5 min)
ŠkolaBerufsfachschule für PTA
🚶 221 m (3 min)
Mateřská školaKindergarten Fenitzerplatz
🚶 491 m (6 min)
Sportovištěfitlounge Fitness-Studio PostSV Nbg
🚘 1 404 m (5 min)
HřištěHohfederstraße
🚶 365 m (4 min)

Vzdálenost k: