Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej domu 663 m², pozemek 819 m², Tangermünde, Sasko-Anhaltsko

Prodej domu • 663 m² bez realitky, Sasko-Anhaltsko

Nový
, Sasko-AnhaltskoMHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
Cena780 000 €

Více informací

Přeloženo pomocí AI

Toto rodinné vícebytové sídlo v Tangermünde nabízí solidní kombinaci stabilního pronájmu a dalšího rozvojového potenciálu.

Budova postavená v roce 1925 v současnosti zahrnuje čtyři bytové jednotky a samostatně stojící komerční jednotku. Celková obytná plocha činí přibližně 333 m², doplněná o komerční plochu přibližně 105 m². Všechny jednotky jsou aktuálně plně pronajaty.

Rozložení je následující:

• přibližně 107 m² v přízemí vlevo – pronajato

• přibližně 63 m² v přízemí vpravo – pronajato

• přibližně 90 m² v nadzemním podlaží vlevo – pronajato

• přibližně 73 m² v nadzemním podlaží vpravo – pronajato

• přibližně 105 m² komerční jednotka – pronajata

Kromě toho je samostatně pronajato i jedno parkovací místo, které aktuálně přináší další příjem ve výši 37,50 € měsíčně.

Nemovitost momentálně generuje čistý měsíční nájem z bytu ve výši 3.400 € plus 37,50 € za parkovací místo, což celkem činí 3.437,50 € měsíčně neboli 41.250 € ročně.

Stávající nájemní smlouvy jsou stabilní. U některých jednotek jsou nájmy pod běžnou místní úrovní, což otevírá perspektivu dalšího rozvoje.

Další přidanou hodnotou je rezerva pro přestavbu pod střechou. K dispozici je zde přibližně 220 m² podlahové plochy. Přípravy pro vodovodní a elektrická připojení již byly učiněny, což umožňuje budoucí vytvoření další obytné plochy.

Komerční jednotka byla nově postavena v roce 2017 a je aktuálně pronajata fyzioterapeutickému zařízení. Disponuje moderním vybavením včetně podlahového topení, vestavěné kuchyně a oddělených sanitárních prostor, což zajišťuje stabilní příjmy.

Pozemek má rozlohu přibližně 819 m² a nabízí dostatek prostoru pro parkovací místa a další možnosti využití.

Mezi vybavení patří mimo jiné:

• Hybridní topení (plyn/pelet, rok výstavby 2017)

• Fotovoltaická elektrárna

• Částečné podlahové topení

• Plastová okna s izolačním zasklením

• Krb v přízemí

• Dvůr a příslušné přístavby

• Vzájemná řečová komunikace u zvonku pro všechny čtyři bytové jednotky

Celkově se jedná o pronajatou stávající nemovitost se solidní výnosovou situací a dalším rozvojovým potenciálem.

Nemovitost se nachází v Tangermünde, zavedeném maloměstě na severu Porýní-Vestfálska se stabilní poptávkou po bydlení i nájmech.

Tangermünde leží přímo u řeky Labe a spojuje historický šarm s dobře rozvinutou infrastrukturou. Město disponuje dobře zachovalým historickým centrem, četnými obchodními možnostmi a dobrou dostupností do okolních měst, zejména do Stendalu.