Pronájem garáže • 15 m²Poděbradská, Praha - Hloubětín
Poděbradská, Praha - HloubětínMHD 1 minuta pěškyMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 1 890 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme k podnájmu parkovací stání č. 193 o velikosti 15 m², které se nachází v podzemní garáži moderního rezidenčního projektu Tesla Hloubětín. Garáže jsou vybaveny moderním zabezpečením a jsou přístupné výhradně pro rezidenty, což zajišťuje maximální bezpečnost a komfort.
Parkovací stání je určeno výhradně k dlouhodobému podnájmu.
Tesla Hloubětín je moderní rezidenční čtvrť s vynikající dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností. Nachází se přímo u tramvajové zastávky Nademlejnská, stanice metra Hloubětín je vzdálena 3 minuty, stanice Českomoravská pak 5 minut. V areálu vznikne velký park se zelení a hřišti, doplněný o kavárny, restaurace a obchody. V blízkosti najdete i školy, sportovní areály a možnosti pro relaxaci, jako je Kejřův park či fitness stezka Rokytka.
Parametry nemovitosti
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1023758 |
| Cena za jednotku | 126 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Smíšená |
|---|---|
| Plocha garáže | 15 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?