Pronájem garáže • 13 m² bez realitkyMilotická, Praha - Zličín
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 1 600 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu podzemní parkovací stání v novostavbě cihlové budovy s celkovou plochou 13 m² na adrese Milotická 14, Praha 5 - Zličín: bytový komplex Metropole Zličín.
Bezpečné a moderní prostředí. Přístup na dálkové ovládání nebo přes mobilní telefon. Dostupnost pěšky: 5 min k MHD - autobusová zastávka Halenkovská, 8 min k metru Zličín.
Pouze dlouhodobý pronájem. K dispozici ihned. V případě zájmu zanechte kontaktní údaje na komunikační platformě. Zavolám zpět.
I offer for rent an underground parking space in a new brick building with a total area of 13 m² at Milotická 14, Prague 5 - Zličín: Metropole Zličín residential complex.
Safe and modern environment. Access via remote control or mobile phone. Accessibility on foot: 5 min to public transport - Halenkovská bus stop, 8 min to Zličín metro station.
Long-term rental only. Available immediately. If interested, leave your contact details on the communication platform. I will call you back.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 17. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Číslo inzerátu | 1024367 |
| Plocha garáže | 13 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Poloha nemovitosti | Řadový |
| Cena za jednotku | 123,08 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?