Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 3+1 88 m², Gemerská, Ružinov, Bratislavský kraj

Pronájem bytu Třípokojový • 88 m² bez realitkyGemerská, Ružinov - Nivy, Bratislavský kraj

Gemerská, Ružinov - Nivy, Bratislavský krajVybaveno • Výtah • Parkování
Vyžadováno pojištění odpovědnosti
Měsíční nájemné1 400 €

+ Poplatky za služby100 €
+ Poplatky za energie150 €
+ Vratná kauce3 300 €

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 1 400 € na provizi a komunikujte se všemi majiteli.

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Gemerskej ulici v Bratislave. Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený presne tak, ako ho vidíte na fotografiách – stačí sa len nasťahovať.

Základné informácie:

Dispozícia:3 priestranné izby s dôrazom na dostatok úložného priestoru.

Stav:Kompletná rekonštrukcia s použitím kvalitných materiálov.

Vybavenie:Všetok nábytok a spotrebiče zobrazené na fotkách zostávajú súčasťou nájmu.

Parkovanie:K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto v ohradenom areáli s bránou na diaľkové ovládanie. Parkovanie je určené výhradne pre obyvateľov bytového domu, čo zaručuje bezproblémové státie v každom čase.

Podmienky nájmu:

Byt je ideálny pre pracujúceho jednotlivca alebo pár(maximálne 2 dospelé osoby), ktorí hľadajú pokojné a kvalitné bývanie.Nefajčiari. Bez domácich zvierat

Cena:

* Mesačný nájom: 1 400 €

* Energie a služby: 250 €

* Spolu: 1 650 € / mesiac (vrátane parkovacieho miesta)

Lokalita:

Gemerská ulica v Ružinove patrí medzi vyhľadávané adresy vďaka vynikajúcej občianskej vybavenosti, blízkosti centra mesta a skvelej dostupnosti MHD. V okolí nájdete dostatok zelene, potraviny, kaviarne aj reštaurácie.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať správou.

We offer for rent a modern, completely renovated 3-room apartment in the popular Gemerská street area in Bratislava. The apartment is rented fully furnished and equipped exactly as shown in the photos – just move in.

Basic information:

Layout: 3 spacious rooms with an emphasis on ample storage space.

Condition: Complete renovation using high-quality materials.

Furnishings: All furniture and appliances shown in the photos remain part of the rental.

Parking: The apartment comes with a designated parking space in a gated area with remote-controlled access. Parking is reserved exclusively for the residents of the apartment building, ensuring hassle-free parking at all times.

Rental conditions:

The apartment is ideal for a working individual or couple (maximum 2 adults) looking for quiet and quality living. No smokers. No pets.

Price:

• Monthly rent: €1,400

• Utilities and services: €250

• Total: €1,650 per month (including the parking space)

Location:

Gemerská street in Ružinov is one of the most sought-after addresses thanks to its excellent civic amenities, proximity to the city center, and great public transport accessibility. In the vicinity, you will find plenty of greenery, grocery stores, cafés, and restaurants.

If you are interested in viewing the apartment, please feel free to contact me via message.

Parametry nemovitosti

Dostupné od18. 5. 2026
Konstrukce budovyCihla
VybavenoVybaveno
Číslo inzerátu1024707
Užitná plocha88
StavVelmi dobrý
DispoziceTřípokojový
Podlaží5. podlaží z 5
UmístěníKlidná část
Cena za jednotku15,91 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Parkování
Výtah

V okolí nemovitosti najdete

Vzdálenost k: