
Prodej bytu 3+1 • 97 m² bez realitkyAllerseeweg 14, , Bavorsko
Ušetříte 10 700 EUR na makléřské provizi!
Fotografie jsou originální.
V žádané rezidenční lokalitě nedaleko Würzburgu na vás čeká tento světlý a prostorně navržený přízemní byt s bezbariérovým přístupem. Původně plánován jako 4-pokojový, byl realizován jako varianta se 3 pokoji – s rozsáhlými obytnými prostory a zvlášť příjemným pocitem prostoru.
Díky stávajícím kuchyňským přípojkám ve skladovacím prostoru se byt lze v případě potřeby opět flexibilně využít jako 4-pokojový. Aktuální kuchyň pak může opět sloužit jako ložnice – ideální pro různé životní situace.
Okenní průhled od podlahy ke stropu v obývacím pokoji, kuchyni i dětském pokoji zajišťuje dostatek světla a vede přímo na velký, krytý balkon. Ten se nachází klidně po straně domu, nabízí výhled do zeleně a poskytuje hodně soukromí.
Vybavení zahrnuje koupelnu se denním světlem vybavenou vanou a samostatné WC s denním světlem. Byt byl zrekonstruován, je v velmi upraveném stavu a prodává se včetně částečného zařízení.
Volitelně lze zakoupit venkovní parkovací místo za 10 000 EUR a místo v podzemní garáži za 15 000 EUR.
Flexibilní, světlý a komfortní byt v atraktivní lokalitě – ideální pro vlastnické bydlení i investory.
Allerseeweg 14, Höchberg. Byt se nachází v žádané rezidenční oblasti Höchberg–Hexenbruch nedaleko Würzburgu – jedné z nejvyhledávanějších a nejkvalitnějších lokalit v okolí Würzburgu. Okolí se vyznačuje upravenou výstavbou, příjemným sousedstvím a hojností zeleně. Obchody, mateřská škola, školy a další zařízení denní potřeby jsou dostupné během krátké doby. Rovněž spojení s Würzburgem a dálnicí je velmi dobré. Kombinace klidného bydlení, dobré infrastruktury a přírodního prostředí činí tuto lokalitu vysoce atraktivní.

















