Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej bytu 6+1 280 m², Rönnestraße 4, Berlin, Berlín
Prodej bytu 6+1 280 m², Rönnestraße 4, Berlin, Berlín
Prodej bytu 6+1 280 m², Rönnestraße 4, Berlin, Berlín
Prodej bytu 6+1 280 m², Rönnestraße 4, Berlin, Berlín
Prodej bytu 6+1 280 m², Rönnestraße 4, Berlin, Berlín

Prodej bytu 6+1 • 280 m² bez realitkyRönnestraße 4 Berlin Charlottenburg Berlin 14057

Nový
Rönnestraße 4 Berlin Charlottenburg Berlin 14057MHD 7 minut pěšky • Výtah
Cena998 500 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Z exkluzivního prodeje v našem aktuálním projektu VON RÖNNE je od nynějška k dispozici exkluzivní nabídka: Nezpracovaný střešní podkrovní prostor včetně stavebního povolení pro váš individuální vysněný byt s prostornou obytnou plochou 280 m² na jedné úrovni.

Místo typické podkrovní přestavby s mnoha šikmými stěnami umožňuje stavební povolení kompletní novou nadstavbu s převážně rovnými stěnami, která působí jako pravý penthouse.

Kromě chráněné a minimálně nahlédnutelné loggie v obytné části je vám k dispozici také střešní terasa se spoustou slunce a 360° výhledem na Berlín.

Přístup je řešen novým skleněným výtahem umístěným na zadní straně fasády u hlavního schodiště. Dále byt disponuje samostatným vchodem přes boční schodiště.

Nabízený půdorys je jen návrhem a lze jej podle vašich představ a potřeb upravit.

Stavební zahájení může proběhnout ihned nebo v pozdější době.

Prodej probíhá bez jakýchkoliv provizí z vlastního fondu. Prohlídky jsou umožněny kdykoliv. Váš osobní kontaktní představitel je pan Seibert: +49 151 588 657 07

RÖNNESTRAßE 4

Poznejte jedinečný šarm Charlottenburgu a staňte se součástí jednoho z nejpopulárnějších obytných čtvrtí hlavního města.

V této tradiční čtvrti zažijete dokonalou kombinaci městského života a klidné obytné atmosféry. Malé obchody, půvabné kavárny, prvotřídní restaurace a živá sousedská atmosféra tvoří obraz této lokality. Ať už jde o uvolněnou procházku podél vody nebo večerní posezení v baru – poloha u Stuttgarter Platz nabízí kvalitu života ve všech ohledech. Díky blízkosti k S-Bahn Charlottenburg (včetně regionální a dálkové dopravy), k městské dálnici a k jezeru Lietzensee si užijete vynikající dostupnost a zároveň zelené prostředí pro odpočinek – vše v docházkové vzdálenosti.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Dispozice6+1
Číslo inzerátu1030638
Cena za jednotku3 566,07 € / m2
StavPo rekonstrukci
Podlaží5. podlaží
Užitná plocha280

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 7 minut pěšky
Sklep
Výtah
Terasa

V okolí nemovitosti najdete

MHDBerlin-Charlottenburg
🚶 554 m (7 min)
PoštaDeutsche Post
🚘 830 m (4 min)
Obchodnah und gut
🚶 231 m (3 min)
BankaWestern Union
🚶 787 m (9 min)
RestauraceDOREE-DOS
🚶 80 m (1 min)
LékárnaCäcilien Apotheke
🚶 383 m (5 min)
ŠkolaHalensee-Grundschule
🚶 665 m (8 min)
Mateřská školaKinder- und Schülerladen Halensee e.V.
🚶 21 m (0 min)
SportovištěSporthalle Peter-Ustinov-Schule
🚶 778 m (9 min)
Hřiště
🚶 297 m (4 min)

Vzdálenost k:
Komerční banka – bydlení