Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 2+1 50 m², Kapitána Nálepky, Havířov, Moravskoslezský kraj
Pronájem bytu 2+1 50 m², Kapitána Nálepky, Havířov, Moravskoslezský kraj
Pronájem bytu 2+1 50 m², Kapitána Nálepky, Havířov, Moravskoslezský kraj
Pronájem bytu 2+1 50 m², Kapitána Nálepky, Havířov, Moravskoslezský kraj
Pronájem bytu 2+1 50 m², Kapitána Nálepky, Havířov, Moravskoslezský kraj
Pronájem bytu 2+1 50 m², Kapitána Nálepky, Havířov, Moravskoslezský kraj

Pronájem bytu 2+1 • 50 m² bez realitkyKapitána Nálepky, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský kraj

Nový
Kapitána Nálepky, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský krajMHD 2 minuty pěšky • Parkování
Měsíční nájemné9 050 Kč

Poznámka k ceně

+ služby 3550, kauce 18100, + adm. poplatek 6000
+ Vratná kauce18 100 Kč
+ Administrativní poplatek6 000 Kč

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 9 050 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Představte si domov, kde máte vše potřebné na dosah ruky, a přitom si můžete užívat klidné a pohodové bydlení. Právě takový je tento prostorný byt o dispozici 2+1 na ulici Kapitána Nálepky 740/6 v Havířově-Městě, který nabízíme k dlouhodobému pronájmu s možností přihlášení k trvalému pobytu.

Byt se nachází v 1. patře a díky své promyšlené dispozici nabízí příjemný prostor pro jednotlivce, páry i menší rodinu. Velkou výhodou jsou neprůchozí pokoje i samostatná kuchyně, které poskytují dostatek soukromí a pohodlí pro každodenní život.

Dominantou bytu je krásná moderní rohová kuchyňská linka vybavená vestavěnými spotřebiči, myčkou nádobí a prostorem pro pračku. Kuchyně nabízí dostatek místa nejen pro vaření, ale i pro společné chvíle u dobrého jídla. V celém bytě jsou položeny plovoucí podlahy, které dodávají interiéru elegantní a útulný vzhled.

Po náročném dni jistě oceníte koupelnu s vanou, která přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Samostatné WC pak přispívá k vyššímu komfortu bydlení.

Lokalita patří mezi velmi vyhledávané části Havířova. V bezprostřední blízkosti domu se nachází mateřská škola i vysoká škola. Rodiny s dětmi i aktivní obyvatelé ocení moderní a rozlehlé dětské hřiště s řadou sportovních a volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie. Jen několik minut chůze od domu najdete autobusové nádraží, obchodní centrum Rotunda, obchody, restaurace i další služby potřebné pro pohodlný každodenní život.

Tento byt nabízí ideální kombinaci moderního bydlení, praktické dispozice a skvělé lokality. Stačí se nastěhovat a začít si užívat nový domov plný pohody.

Rádi Vás přivítáme na osobní prohlídce.

Parametry nemovitosti

Dostupné od23. 7. 2026
Konstrukce budovyPanel
Podlaží2. podlaží
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha50
Cena za jednotku181 Kč / m2
StavDobrý
Dispozice2+1
Číslo inzerátu1034914
PENBE - Nehospodárná
VodaZ veřejného zdroje

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 2 minuty pěšky
Parkování

V okolí nemovitosti najdete

MHDHavířov,Město,Tolstého
🚶 160 m (2 min)
PoštaHavířov 1
🚘 1 068 m (3 min)
ObchodKaufland
🚶 420 m (5 min)
BankaRaiffeisenbank
🚶 627 m (8 min)
RestauracePizzeria Max
🚶 493 m (6 min)
LékárnaBenu
🚶 460 m (6 min)
Škola
🚶 495 m (6 min)
Mateřská škola
🚶 407 m (5 min)
Sportoviště
🚶 267 m (3 min)
Hřiště
🚶 148 m (2 min)

Vzdálenost k: