Prodej domu 5+1 • 135 m² bez realitky, Šlesvicko-Holštýnsko
Tento řadový dům zaujme optimálním rozmístěním místností a obzvlášť útulnou atmosférou. Interiér a exteriér se harmonicky prolínají a vytvářejí domov s pocitem pohody. Při vstupu vás přivítá útulná hala, odkud se otevírají místnosti v přízemí. Po levé straně se rozprostírá prostorná kuchyně, vybavená světlou vestavěnou kuchyní, která nabízí dostatek místa pro jídelní kout. Přilehlá obytná část tvoří srdce domu a je vybavena krbovým kamenem, jenž dodává této části zvláštní útulnou atmosféru. Odtud vede prosklený průchod přímo na skleněnou jižní terasu a do pečlivě upravené zahrady. Tím vzniká plynulý přechod mezi interiérem a exteriérem – bydlení a zahrada se spojují v harmonickou jednotu. Slunná hlavní terasa i další dřevěná terasa v zadní části chutně upravené zahrady nabízejí množství možností pro relaxaci a vychutnání si volného času. Přízemí dále obsahuje hostinskou toaletu a technickou místnost, která mimo jiné poskytuje prostor pro techniku a domácí spotřebiče.
Přes masivní dřevěný schodový prstenec se dostanete do patra, kde na vás čekají tři prostorně rozvržené pokoje, jež lze využít jako ložnice, pracovnu nebo pokoj pro hosty a které nabídnou klidný úkryt pro celou rodinu. Koupelna s podlahem až ke stropu je obložená dlaždicemi a je vybavena jak sprchou, tak vanou, čímž tuto úroveň harmonicky uzavírá. Dřevěné schody dále vedou do zařízeného podkroví, které nabízí další světlý obytný prostor, využitelný podle vašich představ.
Nabízená nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě v obci Westerholz, oblíbené i mezi turisty, přímo u Flensburského vnějšího fjordu a s úchvatným výhledem na moře a Dánsko. Přírodní okolí a klidná dopravní situace vytvářejí příjemné a uvolněné bydlení s vysokou kvalitou života. Za pár minut pěšky dosáhnete pláže, jachtařského klubu i sportovního přístavu v Langballiga. V pětikilometrovém okolí v Langballigu naleznete obchody, lékaře, lékárnu, základní školu, fitness centrum a různé gastronomické podniky, kam se můžete zastavit. Alternativně je v blízkosti také dobře zásobený statek s malou kavárnou, který nabízí čerstvé pečivo, bio produkty, dárky a další.
Krásné přístavní město Flensburg dosáhnete autem po spolkové silnici B199 za pouhých asi 15 minut, případně veřejnou dopravou – autobusová zastávka je jen pár kroků od vašeho nového domova. Dálnice A7 je rovněž dostupná přibližně za 28 kilometrů.
Terasa
Vestavěná kuchyně
Hostinská toaleta
Plynové centrální vytápění
Podlahové vytápění
Infračervená kabina
Dřevěný carport (2 parkovací místa)
Řadový dům z masivní konstrukce
Klidná lokalita
Péče o stav objektu
Podlahové krytiny: dlaždice a laminát
Energetický štítek (platný do 06/2036)
Převzetí nemovitosti je možné od 1. 10. 2026.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.





















